Organizujesz spotkanie, szkolenie, festyn? Zamieść bezpłatnie informację na ngo.pl!

Twoja organizacja robi fajne rzeczy? Zaproś na nie! Organizujesz spotkanie, szkolenie, festyn? Chcesz zaprosić na konferencję, zachęcić do udziału w akcji? Dodaj bezpłatnie informację do ngo.pl!

💡 Zamieszczenie informacji jest bezpłatne

💡 Informację możesz zamieścić samodzielnie, za pomocą prostego formularza  wydarzenia.ngo.pl/dodaj

💡 Każda informacja trafia nie tylko na strony ngo.pl, ale też do naszego newslettera i jest wysyłana do tysięcy jego prenumeratorów

Więcej na https://publicystyka.ngo.pl/twoja-organizacja-robi-fajne-rzeczy-zapros-na-nie-dodaj-bezplatnie-informacje-do-ngo.pl?fbclid=IwAR1tHt7pJAN2acw-73ESo8JmxCR8FssD4e004Q7zueAL6_JNADR944nyKEA