Głosowanie w Budżecie Obywatelskim Mazowsza

Zachęcamy do głosowania, w szczególności na projekty:
359. Radomskie Dni Seniora! - Radomskie dni seniora to wyjątkowe wydarzenie, promujące zdrowie i integrację wśród starszych mieszkańców Radomia, zaplanowane na sierpień 2025 r.
372. "Magiczny Jarmark Radomskich NGO" to wyjątkowe świąteczne wydarzenie na radomskim rynku. Lokalne organizacje pozarządowe prezentują swoje produkty i działalność charytatywną. W programie występy znanego artysty, lokalnych zespołów, oraz atrakcje dla dzieci.

Kto może głosować?
Każdy mieszkaniec województwa mazowieckiego – także dzieci.
W imieniu dzieci głosują rodzice lub opiekunowie.
Gdzie głosować?
Tylko online na stroniebom.mazovia.pl

Jak głosować?

1. Wejdź na stronę bom.mazovia.pl i kliknij przycisk „głosuj online”.
2. Postępuj zgodnie z instrukcjami i uzupełnij swoje dane.
3. Wybierz 1 projekt z puli ogólnowojewódzkiej i 1 projekt z puli podregionalnej.
4. Otrzymasz kod weryfikacyjny w SMS - wpisz go we wskazane pole i zagłosuj! Gotowe!
5. Masz chwilę? Wypełnij ankietę.

Ważne!

Każdy mieszkaniec może zagłosować tylko jeden raz maksymalnie na 2 projekty: na jeden projekt z puli ogólnowojewódzkiej i jeden projekt z  puli podregionalnej.
Podczas głosowania poprosimy o wpisanie imienia, nazwiska, miejsca zamieszkania (ograniczonego do nazwy miejscowości i powiatu) oraz numeru telefonu komórkowego, na który wyślemy sms z kodem weryfikacyjnym.
Jeden numer telefonu może posłużyć do głosowania dla maksymalnie trzech osób.
Głosowanie jest bezpłatne.